Podlaskie Forum Bibliotekarzy w Bibliotece Uniwersyteckiej

Data: 05.03.2024
Miejsce wydarzenia: Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia
Godzina: 12:00 - 14:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

W Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia odbędzie się pierwsze w bieżącym roku spotkanie w ramach Podlaskiego Forum Bibliotekarzy. Z wykładem pt. Humanistyka cyfrowa dla bibliotekarzy wystąpi dr Ewa Kaźmierczyk z Wydziału Historii Uniwersytetu w Białymstoku.

Spotkanie rozpocznie się 20 lutego 2024 r. Uwaga, zmiana terminu wykładu: 5.03.2024r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej im Jerzego Giedroycia przy ul. Ciołkowskiego 1R.

Podlaskie Forum Bibliotekarzy jest otwartym forum dyskusyjnym stanowiącym płaszczyznę współpracy i wymiany poglądów całego środowiska bibliotekarskiego Serdecznie zapraszamy bibliotekarzy ze wszystkich typów bibliotek, a także zainteresowanych pracowników naukowych i studentów.