Przedsesyjny Tydzień w Bibliotece

Data: 29.01 - 02.02.2024
Miejsce wydarzenia: Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia
Godzina: 09:00 - 21:00

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia we współpracy z Parlamentem Studenckim UwB zaprasza wszystkich przygotowujących się do sesji studentów – i nie tylko – na „Przedsesyjny Tydzień w Bibliotece”. Od 29 stycznia do 2 lutego Czytelnia z Wolnym Dostępem w Bibliotece Głównej będzie otwarta w g. 9.00-21.00 i w tym czasie będzie można korzystać z przestrzeni bibliotecznej oraz księgozbioru czytelnianego i magazynowego. Aby zwiększyć komfort długiego czasu nauki, do czytelni zostały zakupione koce.

Dodatkowo, aby umilić czas nauki, Parlament Studencki UwB zapewnia kawę, herbatę oraz słodki poczęstunek, a w czwartek i piątek od g. 18.00 zaprasza na odpoczynek od książek przy planszówkach.

Inne agendy Biblioteki Głównej – w tym Wypożyczalnia i Oddział Informacji Naukowej – będą pracowały w stałych godzinach.