Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia zaprasza do testowania bazy De Gruyter and UPL (Publisher Partner) All eBooks Spring 24

05.02.2024

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia zaprasza do testowania bazy De Gruyter and UPL (Publisher Partner) All eBooks Spring 24

Dostęp testowy potrwa do 30 kwietnia 2024.

Baza dostępna jest z komputerów w sieci uniwersyteckiej pod adresem:

oraz z urządzeń prywatnych, po zalogowaniu się na stronie

Wydawnictwo akademickie De Gruyter jest jednym z największych i najbardziej renomowanych wydawców humanistycznych na świecie. Jego kolekcje obejmują takie dziedziny jak: nauki przyrodnicze i społeczne, ekonomie, technologie, matematykę, architekturę, projektowanie i inne.

Niezależny wydawca akademicki publikuje rocznie ponad 1500 książek i 16 000 artykułów w czasopismach z 30 dziedzin tematycznych. Kolekcje obejmują ponad 200 książek i 6000 artykułów w otwartym dostępie.

Ponad 150 000 e-booków i 850 000 artykułów w czasopismach sprawia, że degruyter.com jest jedną z najbardziej wszechstronnych platform cyfrowych oferujących wysokiej klasy treści naukowe na świecie.

Dostęp do zasobów elektronicznych z komputerów prywatnych mogą uzyskać:

• pracownicy Uniwersytetu w Białymstoku – logując się za pośrednictwem danych logowania do systemu USOSweb Uniwersytetu w Białymstoku.

Pracownicy jako loginu używają adresu e-mail poczty elektronicznej Uniwersytetu w Białymstoku. np. j.kowalski@uwb.edu.pl

• studenci i doktoranci Uniwersytetu w Białymstoku – logując się za pośrednictwem danych logowania do systemu USOSweb Uniwersytetu w Białymstoku.

Studenci jako loginu używają adresu e-mail w postaci swojego numeru indeksu w domenie @student.uwb.edu.pl np. 11111@student.uwb.edu.pl

Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi i opinie na temat testowanych źródeł i ich przydatności do pracy naukowej.

Uwagi prosimy przesyłać na adres: e-zasoby@uwb.edu.pl