Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w konferencji „Biblioteka [w] transformacji: rola oprogramowania w transformacji bibliotek"

Uwaga! Termin rejestracji kończy się 20 lutego 2024 r.

Imię i nazwisko *

Adres e-mail *

Afiliacja *

Wybieram dietę *

Wybieram zakwaterowanie *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rejestracji, organizacji i przeprowadzenia konferencji naukowej „Biblioteka [w] transformacji: rola oprogramowania w transformacji bibliotek”, organizowanej przez Bibliotekę Uniwersytecką im. Jerzego Giedroycia. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez przesłanie wiadomości pod adres iod@uwb.edu.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celu, w jakim zostały zebrane.

*

Wyrażam zgodę na nieodpłatne, wielokrotne, bezterminowe i nieograniczone terytorialnie, utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach, w materiałach audiowizualnych, wykonanych podczas konferencji naukowej „Biblioteka [w] transformacji: rola oprogramowania w transformacji bibliotek”, organizowanej przez Bibliotekę Uniwersytecką im. Jerzego Giedroycia, w celach informacyjnych, promocyjnych, archiwizacyjnych, na stronach internetowych Biblioteki Uniwersyteckiej oraz Uniwersytetu w Białymstoku, na portalach społecznościowych tych instytucji, w publikacjach oraz za pośrednictwem wszelkich pozostałych mediów dystrybucji informacji.

Oświadczam, iż zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi sposobu przetwarzania danych osobowych w Uniwersytecie w Białymstoku znajdującymi się poniżej na stronie w sekcji Informację i regulaminy.

*

Informację i regulaminy: